Abracon LLC ASPI-4030S-620M-T
Número da peça
ASPI-4030S-620M-T
Fabricante
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ASPI-4030S-620M-T.pdf
Descrição
FIXED IND 62UH 630MA 585MOHM SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order ASPI-4030S-620M-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ASPI-4030S-620M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASPI-4030S-620M-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ASPI-4030S ASPI-4030S ASPI-4030S ASPI-4030S ASPI-4030S
ProductStatus Active Active Active Active Active
Inductance 62 µH 62 µH 62 µH 62 µH 62 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 630 mA 630 mA 630 mA 630 mA 630 mA
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 585mOhm 585mOhm 585mOhm 585mOhm 585mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 7MHz 7MHz 7MHz 7MHz 7MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz