Abracon LLC ASPI-M2512-4R7N-T
Número da peça
ASPI-M2512-4R7N-T
Fabricante
Abracon LLC
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard, 2 Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ASPI-M2512-4R7N-T.pdf
Descrição
FIXED IND 4.7UH SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order ASPI-M2512-4R7N-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ASPI-M2512-4R7N-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ASPI-M2512-4R7N-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ASPI-M ASPI-M ASPI-M ASPI-M ASPI-M
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH 4.7 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) - - - - -
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz