ATFC0311-20-6D.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 | 19/32 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.054 (1.37mm) | 0.054 (1.37mm) | 0.054 (1.37mm) | 0.054 (1.37mm) | 0.054 (1.37mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | - | - | - | - | - |
| Length | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |