ATS11-41E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ATS11-41E.
| Imagem |
| Fabricante | Autonics | Autonics | Autonics | Autonics | Autonics |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ATS | ATS | ATS | ATS | ATS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| RelayType | - | - | - | - | - |
| ContactRating@Voltage | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC | 3A @ 250VAC |
| Voltage-Supply | 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC | 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC | 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC | 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC | 100 ~ 240VAC, 24 ~ 240VDC |
| TerminationStyle | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) | Plug In, 11 Pin (Octal) |