ATTINY13V-10SI.pdf
| Imagem |
| Package/Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | AVR® ATtiny | AVR® ATtiny | AVR® ATtiny | AVR® ATtiny | AVR® ATtiny |
| ProductStatus | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| CoreProcessor | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz | 10MHz |