AX3DBF1-200.0000.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | ClearClock™ AX3 | ClearClock™ AX3 | ClearClock™ AX3 | ClearClock™ AX3 | ClearClock™ AX3 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz | 200 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS | LVDS |
| Voltage-Supply | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 27mA | 27mA | 27mA | 27mA | 27mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) | 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) |