Abracon LLC AX7DBF2-100.0000T
Número da peça
AX7DBF2-100.0000T
Fabricante
Abracon LLC
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
8-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.AX7DBF2-100.0000T.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order AX7DBF2-100.0000T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the AX7DBF2-100.0000T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AX7DBF2-100.0000T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC Abracon LLC
Package/Case 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead 8-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ClearClock™ AX7 ClearClock™ AX7 ClearClock™ AX7 ClearClock™ AX7 ClearClock™ AX7
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V 2.5V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 70mA 70mA 70mA 70mA 70mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)