AZ23B39-E3-08.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of AZ23B39-E3-08.
| Imagem |
| Series | AZ23 | AZ23 | AZ23 | AZ23 | AZ23 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Zener(Nom)(Vz) | 39 V | 39 V | 39 V | 39 V | 39 V |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% |
| Power-Max | 300 mW | 300 mW | 300 mW | 300 mW | 300 mW |
| Impedance(Max)(Zzt) | 90 Ohms | 90 Ohms | 90 Ohms | 90 Ohms | 90 Ohms |
| Current-ReverseLeakage@Vr | 100 nA @ 29 V | 100 nA @ 29 V | 100 nA @ 29 V | 100 nA @ 29 V | 100 nA @ 29 V |