B32776E0126K000.pdf
| Imagem |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 12 µF | 12 µF | 12 µF | 12 µF | 12 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| VoltageRating-AC | - | - | - | - | - |
| VoltageRating-DC | 1100V (1.1kV) | 1100V (1.1kV) | 1100V (1.1kV) | 1100V (1.1kV) | 1100V (1.1kV) |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 7 mOhms | 7 mOhms | 7 mOhms | 7 mOhms | 7 mOhms |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.634 L x 0.787 W (41.50mm x 20.00mm) | 1.634 L x 0.787 W (41.50mm x 20.00mm) | 1.634 L x 0.787 W (41.50mm x 20.00mm) | 1.634 L x 0.787 W (41.50mm x 20.00mm) | 1.634 L x 0.787 W (41.50mm x 20.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 1.555 (39.50mm) | 1.555 (39.50mm) | 1.555 (39.50mm) | 1.555 (39.50mm) | 1.555 (39.50mm) |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| LeadSpacing | 1.476 (37.50mm) | 1.476 (37.50mm) | 1.476 (37.50mm) | 1.476 (37.50mm) | 1.476 (37.50mm) |