Rohm Semiconductor BD25IC0MEFJ-ME2
Número da peça
BD25IC0MEFJ-ME2
Fabricante
Rohm Semiconductor
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Pacote
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width) Exposed Pad
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BD25IC0MEFJ-ME2.pdf
Descrição
IC REG LINEAR 2.5V 1A 8HTSOP