BPSC00060620100TS0.pdf
| Imagem |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | BPSC | BPSC | BPSC | BPSC | BPSC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH | 10 µH |
| Tolerance | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% | ±30% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 900mA | 900mA | 900mA | 900mA | 900mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 124mOhm Max | 124mOhm Max | 124mOhm Max | 124mOhm Max | 124mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |