Chilisin Electronics BPSD00050432270M00
Número da peça
BPSD00050432270M00
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00050432270M00.pdf
Product details
1. How to order BPSD00050432270M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00050432270M00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00050432270M00?
Inductance 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 710mA 710mA 710mA 710mA 710mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 522mOhm Max 522mOhm Max 522mOhm Max 522mOhm Max 522mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz