Chilisin Electronics BPSD00060545181M00
Número da peça
BPSD00060545181M00
Fabricante
Chilisin Electronics
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00060545181M00.pdf
Descrição
INDUCTOR POWER
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order BPSD00060545181M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00060545181M00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00060545181M00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BPSD BPSD BPSD BPSD BPSD
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH 180 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 380mA 380mA 380mA 380mA 380mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.38Ohm Max 1.38Ohm Max 1.38Ohm Max 1.38Ohm Max 1.38Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz