Chilisin Electronics BPSD00080750121M00
Número da peça
BPSD00080750121M00
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00080750121M00.pdf
Product details
1. How to order BPSD00080750121M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00080750121M00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00080750121M00?
Inductance 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH 120 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 660mA 660mA 660mA 660mA 660mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max 470mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz