Chilisin Electronics BPSD00080750151M00
Número da peça
BPSD00080750151M00
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00080750151M00.pdf
Product details
1. How to order BPSD00080750151M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00080750151M00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00080750151M00?
Inductance 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH 150 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 580mA 580mA 580mA 580mA 580mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 640mOhm Max 640mOhm Max 640mOhm Max 640mOhm Max 640mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz