Chilisin Electronics BPSD000807501R5M00
Número da peça
BPSD000807501R5M00
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD000807501R5M00.pdf
Product details
1. How to order BPSD000807501R5M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD000807501R5M00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD000807501R5M00?
Inductance 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH 1.5 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 3.7A 3.7A 3.7A 3.7A 3.7A
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max 20mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz 7.96 MHz