Chilisin Electronics BPSD00080750221M00
Número da peça
BPSD00080750221M00
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSD00080750221M00.pdf
Product details
1. How to order BPSD00080750221M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSD00080750221M00 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSD00080750221M00?
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 490mA 490mA 490mA 490mA 490mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 960mOhm Max 960mOhm Max 960mOhm Max 960mOhm Max 960mOhm Max
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz