BPSD00100940221M00.pdf
| Imagem |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | BPSD | BPSD | BPSD | BPSD | BPSD |
| Inductance | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH | 220 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 530mA | 530mA | 530mA | 530mA | 530mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 720mOhm Max | 720mOhm Max | 720mOhm Max | 720mOhm Max | 720mOhm Max |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |