Chilisin Electronics BPSF00070732680M00
Número da peça
BPSF00070732680M00
Fabricante
Chilisin Electronics
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.BPSF00070732680M00.pdf
Descrição
INDUCTOR POWER
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order BPSF00070732680M00 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the BPSF00070732680M00 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of BPSF00070732680M00?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series BPSF BPSF BPSF BPSF BPSF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH 68 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 590mA 590mA 590mA 590mA 590mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 310mOhm Max 310mOhm Max 310mOhm Max 310mOhm Max 310mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz