BZX79-B30,133.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX79-B30,133.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% | ±2% |
| Part Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Power - Max | 400 mW | 400 mW | 400 mW | 400 mW | 400 mW |
| Mounting Type | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Package / Case | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms |
| Operating Temperature | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V | 30 V |
| Supplier Device Package | 50 nA @ 21 V | 50 nA @ 21 V | 50 nA @ 21 V | 50 nA @ 21 V | 50 nA @ 21 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 900 mV @ 10 mA | 900 mV @ 10 mA | 900 mV @ 10 mA | 900 mV @ 10 mA | 900 mV @ 10 mA |