C2064A.12.06.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C2064A.12.06.
| Imagem |
| Fabricante | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 2064A | 2064A | 2064A | 2064A | 2064A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG |
| ConductorStrand | 16/30 | 16/30 | 16/30 | 16/30 | 16/30 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) |
| Length | 100.0' (30.5m) | 100.0' (30.5m) | 100.0' (30.5m) | 100.0' (30.5m) | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |