Prysmian Group C2105A.12.19
Número da peça
C2105A.12.19
Fabricante
Prysmian Group
Categoria:
Einadrige Kabel (Schaltdraht)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.C2105A.12.19.pdf
Descrição
HOOK-UP STRND 14AWG VIOLET 100'
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order C2105A.12.19 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the C2105A.12.19 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of C2105A.12.19?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C2105A.12.19.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group Prysmian Group
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series 2105A 2105A 2105A 2105A 2105A
ProductStatus Active Active Active Active Active
CableType Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up Hook-Up
WireGauge 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG 14 AWG
ConductorStrand 41/30 41/30 41/30 41/30 41/30
Jacket(Insulation)Diameter 0.141 (3.58mm) 0.141 (3.58mm) 0.141 (3.58mm) 0.141 (3.58mm) 0.141 (3.58mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.032 (0.81mm) 0.032 (0.81mm) 0.032 (0.81mm) 0.032 (0.81mm) 0.032 (0.81mm)
Length 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m) 100.0' (30.5m)
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C -20°C ~ 105°C