C2118A.21.01.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C2118A.21.01.
| Imagem |
| Fabricante | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 2118A | 2118A | 2118A | 2118A | 2118A |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG | 20 AWG |
| ConductorStrand | Solid | Solid | Solid | Solid | Solid |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.096 (2.44mm) | 0.096 (2.44mm) | 0.096 (2.44mm) | 0.096 (2.44mm) | 0.096 (2.44mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.032 (0.81mm) | 0.032 (0.81mm) | 0.032 (0.81mm) | 0.032 (0.81mm) | 0.032 (0.81mm) |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |