CA25C3847HMT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA25C3847HMT.
| Frequency | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz | 38.4 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V | 1.8V |
| FrequencyStability | ±150ppm | ±150ppm | ±150ppm | ±150ppm | ±150ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 15mA | 15mA | 15mA | 15mA | 15mA |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |