ITT Cannon, LLC CA3106F20-22SB
Número da peça
CA3106F20-22SB
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CA3106F20-22SB.pdf
Descrição
CONN PLUG FMALE 6P SILV SLDR CUP
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CA3106F20-22SB on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CA3106F20-22SB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA3106F20-22SB?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 6 6 6 6 6
Shell Size - Insert 20-22 20-22 20-22 20-22 20-22
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup Solder Cup
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Silver Silver Silver Silver Silver
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A 22A, 74A
Item34 50V 50V 50V 50V 50V