CCHD-950-25-74.250.pdf
| Imagem |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | CCHD-950 | CCHD-950 | CCHD-950 | CCHD-950 | CCHD-950 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 74.25 MHz | 74.25 MHz | 74.25 MHz | 74.25 MHz | 74.25 MHz |
| Function | - | - | - | - | - |
| Output | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS | HCMOS |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm | ±25ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C | 0°C ~ 70°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA | 25mA |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.559 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) | 0.559 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) | 0.559 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) | 0.559 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) | 0.559 L x 0.360 W (14.20mm x 9.14mm) |