CCMR6.25TXP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CCMR6.25TXP.
| Imagem |
| Package/Case | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) | 5AG, 10mm x 38mm (Midget) |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Holder | Holder | Holder | Holder | Holder |
| FuseType | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge | Cartridge |
| CurrentRating(Amps) | 6.25A | 6.25A | 6.25A | 6.25A | 6.25A |
| VoltageRating-AC | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |
| VoltageRating-DC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |