Sumida America Components Inc. CDRH5D28-820NC
Número da peça
CDRH5D28-820NC
Fabricante
Sumida America Components Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CDRH5D28-820NC.pdf
Descrição
FIXED IND 82UH 460MA 463MOHM SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CDRH5D28-820NC on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CDRH5D28-820NC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDRH5D28-820NC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CDRH5D28 CDRH5D28 CDRH5D28 CDRH5D28 CDRH5D28
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH 82 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 460 mA 460 mA 460 mA 460 mA 460 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 463mOhm Max 463mOhm Max 463mOhm Max 463mOhm Max 463mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C -40°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz