Bourns Inc. CI160808-1N5D
Número da peça
CI160808-1N5D
Fabricante
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
0603 (1608 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CI160808-1N5D.pdf
Descrição
FIXED IND 1.5NH 300MA 100MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CI160808-1N5D on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CI160808-1N5D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CI160808-1N5D?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CI160808-1N5D.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CI160808 CI160808 CI160808 CI160808 CI160808
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH 1.5 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA 300 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max 100mOhm Max
Q@Freq 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz 8 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz 4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz