Taiyo Yuden CK21252R2M-T
Número da peça
CK21252R2M-T
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
0805 (2012 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CK21252R2M-T.pdf
Descrição
FIXED IND 2.2UH 150MA 350MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CK21252R2M-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CK21252R2M-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CK21252R2M-T?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CK21252R2M-T.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Series CK CK CK CK CK
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 150 mA 150 mA 150 mA 150 mA 150 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq 20 @ 10MHz 20 @ 10MHz 20 @ 10MHz 20 @ 10MHz 20 @ 10MHz
Frequency-SelfResonant 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz