CN100A110-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CN100A110-12.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CN-A110 (100W) | CN-A110 (100W) | CN-A110 (100W) | CN-A110 (100W) | CN-A110 (100W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 60V | 60V | 60V | 60V | 60V |
| Voltage-Input(Max) | 160V | 160V | 160V | 160V | 160V |
| Voltage-Output1 | 12V | 12V | 12V | 12V | 12V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 8.4A | 8.4A | 8.4A | 8.4A | 8.4A |
| Power(Watts) | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Features | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off | Remote On/Off |
| Efficiency | 88% | 88% | 88% | 88% | 88% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) | 2.28 L x 1.45 W x 0.50 H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) |