TE Connectivity Passive Product CPF0201B23K7E1
Número da peça
CPF0201B23K7E1
Fabricante
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
0201 (0603 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CPF0201B23K7E1.pdf
Descrição
CPF 0201 23K7 0.1% 25PPM 1K RL
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CPF0201B23K7E1 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CPF0201B23K7E1 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CPF0201B23K7E1?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series CPF CPF CPF CPF CPF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 23.7 kOhms 23.7 kOhms 23.7 kOhms 23.7 kOhms 23.7 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm)
Height-Seated(Max) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm)