TE Connectivity Passive Product CPF0201B2K37E1
Número da peça
CPF0201B2K37E1
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CPF0201B2K37E1.pdf
Descrição
CPF 0201 2K37 0.1% 25PPM 1K RL
Product details
1. How to order CPF0201B2K37E1 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CPF0201B2K37E1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CPF0201B2K37E1?
Resistance 2.37 kOhms 2.37 kOhms 2.37 kOhms 2.37 kOhms 2.37 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W 0.03W, 1/32W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm) 0.023 L x 0.011 W (0.58mm x 0.29mm)
Height-Seated(Max) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm) 0.011 (0.28mm)