Vishay Dale CRCW02012M70FNED
Número da peça
CRCW02012M70FNED
Fabricante
Vishay Dale
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
0201 (0603 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CRCW02012M70FNED.pdf
Descrição
CRCW0201 200 2M7 1% ET7 E3
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CRCW02012M70FNED on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CRCW02012M70FNED price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW02012M70FNED?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale Vishay Dale
Series CRCW CRCW CRCW CRCW CRCW
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 2.7 MOhms 2.7 MOhms 2.7 MOhms 2.7 MOhms 2.7 MOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 0.05W, 1/20W 0.05W, 1/20W 0.05W, 1/20W 0.05W, 1/20W 0.05W, 1/20W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm) 0.024 L x 0.012 W (0.60mm x 0.30mm)
Height-Seated(Max) 0.010 (0.26mm) 0.010 (0.26mm) 0.010 (0.26mm) 0.010 (0.26mm) 0.010 (0.26mm)