CRT24-4RD-250.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CRT24-4RD-250.
| Imagem |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG |
| ConductorStrand | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 | 19/36 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.121 (3.07mm) | 0.121 (3.07mm) | 0.121 (3.07mm) | 0.121 (3.07mm) | 0.121 (3.07mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | - | - | - | - | - |
| Length | 250.0' (76.2m) | 250.0' (76.2m) | 250.0' (76.2m) | 250.0' (76.2m) | 250.0' (76.2m) |
| Voltage | 20kV | 20kV | 20kV | 20kV | 20kV |