CS2300P-DZZ.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CS2300P-DZZ.
| Imagem |
| Package/Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118, 3.00mm Width) |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| PLL | Yes | Yes | Yes | Yes | Yes |
| Input | Clock | Clock | Clock | Clock | Clock |
| Output | Clock | Clock | Clock | Clock | Clock |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ratio-Input:Output | 1:2 | 1:2 | 1:2 | 1:2 | 1:2 |
| Differential-Input:Output | No/No | No/No | No/No | No/No | No/No |
| Frequency-Max | 75MHz | 75MHz | 75MHz | 75MHz | 75MHz |
| Divider/Multiplier | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes | Yes/Yes |
| Voltage-Supply | 3.1V ~ 3.5V | 3.1V ~ 3.5V | 3.1V ~ 3.5V | 3.1V ~ 3.5V | 3.1V ~ 3.5V |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C |