CSJ-RGFB-200-MHF3.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| 1stConnector | RP-SMA Jack | RP-SMA Jack | RP-SMA Jack | RP-SMA Jack | RP-SMA Jack |
| 1stContactGender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1stConnectorMountingType | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| 2ndContactGender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2ndConnectorMountingFeature | - | - | - | - | - |
| Length | 7.874 (200.00mm) | 7.874 (200.00mm) | 7.874 (200.00mm) | 7.874 (200.00mm) | 7.874 (200.00mm) |
| CableType | 0.81mm OD Coaxial Cable | 0.81mm OD Coaxial Cable | 0.81mm OD Coaxial Cable | 0.81mm OD Coaxial Cable | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| CableImpedance | - | - | - | - | - |
| ConnectorImpedance | - | - | - | - | - |
| OverallImpedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency-Max | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz |