Central Technologies CT0805CSF-182J
Número da peça
CT0805CSF-182J
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT0805CSF-182J.pdf
Descrição
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CT0805CSF-182J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT0805CSF-182J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT0805CSF-182J?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct0805csf ct0805csf ct0805csf ct0805csf ct0805csf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH 1.8 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm 2.5Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz 80MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C