Central Technologies CT262LYF-822K
Número da peça
CT262LYF-822K
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CT262LYF-822K.pdf
Descrição
RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CT262LYF-822K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CT262LYF-822K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT262LYF-822K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CT262LYF-822K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ct262lyf ct262lyf ct262lyf ct262lyf ct262lyf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH 8.2 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 45Ohm 45Ohm 45Ohm 45Ohm 45Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz 600kHz