Central Technologies CTC1F-270M
Número da peça
CTC1F-270M
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTC1F-270M.pdf
Descrição
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTC1F-270M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTC1F-270M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC1F-270M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC1F-270M.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC1F-270M pin diagram, CTC1F-270M datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ctc1f ctc1f ctc1f ctc1f ctc1f
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH 27 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 3.5Ohm 3.5Ohm 3.5Ohm 3.5Ohm 3.5Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz 20MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C