Central Technologies CTC1F-390K
Número da peça
CTC1F-390K
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTC1F-390K.pdf
Product details
1. How to order CTC1F-390K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTC1F-390K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC1F-390K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC1F-390K.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC1F-390K pin diagram, CTC1F-390K datasheet?
Material-Core - - - - -
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 3.6Ohm 3.6Ohm 3.6Ohm 3.6Ohm 3.6Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz 22MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C