Central Technologies CTC1F-471M
Número da peça
CTC1F-471M
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTC1F-471M.pdf
Product details
1. How to order CTC1F-471M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTC1F-471M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC1F-471M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC1F-471M.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC1F-471M pin diagram, CTC1F-471M datasheet?
Material-Core - - - - -
Inductance 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH 470 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 42Ohm 42Ohm 42Ohm 42Ohm 42Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 6MHz 6MHz 6MHz 6MHz 6MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C