Central Technologies CTC3F-120J
Número da peça
CTC3F-120J
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTC3F-120J.pdf
Descrição
12UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTC3F-120J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTC3F-120J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTC3F-120J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTC3F-120J.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTC3F-120J pin diagram, CTC3F-120J datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ctc3f ctc3f ctc3f ctc3f ctc3f
Material-Core - - - - -
Inductance 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH 12 µH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 630mOhm 630mOhm 630mOhm 630mOhm 630mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 34MHz 34MHz 34MHz 34MHz 34MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C