Central Technologies CTCDRH2D09F-3R0N
Número da peça
CTCDRH2D09F-3R0N
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCDRH2D09F-3R0N.pdf
Descrição
3UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCDRH2D09F-3R0N on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCDRH2D09F-3R0N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCDRH2D09F-3R0N?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCDRH2D09F CTCDRH2D09F CTCDRH2D09F CTCDRH2D09F CTCDRH2D09F
Material-Core - - - - -
Inductance 3 µH 3 µH 3 µH 3 µH 3 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 840 mA 840 mA 840 mA 840 mA 840 mA
Current-Saturation(Isat) 470mA 470mA 470mA 470mA 470mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 194mOhm Max 194mOhm Max 194mOhm Max 194mOhm Max 194mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz