Central Technologies CTCDRH8D43F-2R5N
Número da peça
CTCDRH8D43F-2R5N
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCDRH8D43F-2R5N.pdf
Descrição
2.5UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCDRH8D43F-2R5N on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCDRH8D43F-2R5N price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCDRH8D43F-2R5N?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTCDRH8D43F CTCDRH8D43F CTCDRH8D43F CTCDRH8D43F CTCDRH8D43F
Material-Core - - - - -
Inductance 2.5 µH 2.5 µH 2.5 µH 2.5 µH 2.5 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 6.4A 6.4A 6.4A 6.4A 6.4A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 14mOhm Max 14mOhm Max 14mOhm Max 14mOhm Max 14mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz