Central Technologies CTCH654F-271K
Número da peça
CTCH654F-271K
Pacote
Radial, Vertical Cylinder
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCH654F-271K.pdf
Descrição
270UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTCH654F-271K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCH654F-271K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH654F-271K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH654F-271K.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH654F CTCH654F CTCH654F CTCH654F CTCH654F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 270 µH 270 µH 270 µH 270 µH 270 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 260mA 260mA 260mA 260mA 260mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 1.55Ohm Max 1.55Ohm Max 1.55Ohm Max 1.55Ohm Max 1.55Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz