Central Technologies CTCH654F-560K
Número da peça
CTCH654F-560K
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Radial, Vertical Cylinder
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCH654F-560K.pdf
Descrição
56UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTCH654F-560K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCH654F-560K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH654F-560K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH654F-560K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH654F CTCH654F CTCH654F CTCH654F CTCH654F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 56 µH 56 µH 56 µH 56 µH 56 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 570mA 570mA 570mA 570mA 570mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max 420mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz