Central Technologies CTCH875F-182K
Número da peça
CTCH875F-182K
Fabricante
Central Technologies
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Radial, Vertical Cylinder
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTCH875F-182K.pdf
Descrição
1800UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CTCH875F-182K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTCH875F-182K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTCH875F-182K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTCH875F-182K.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTCH875F CTCH875F CTCH875F CTCH875F CTCH875F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH 1.8 mH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 5.05Ohm Max 5.05Ohm Max 5.05Ohm Max 5.05Ohm Max 5.05Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C -30°C ~ 100°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz