Central Technologies CTM1F-R033J
Número da peça
CTM1F-R033J
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTM1F-R033J.pdf
Descrição
.033UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
Product details
1. How to order CTM1F-R033J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTM1F-R033J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTM1F-R033J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTM1F-R033J.
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic Phenolic
Inductance 33 nH 33 nH 33 nH 33 nH 33 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) 2 A 2 A 2 A 2 A 2 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 30mOhm Max 30mOhm Max 30mOhm Max 30mOhm Max 30mOhm Max
Q@Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 850MHz 850MHz 850MHz 850MHz 850MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz