Central Technologies CTS2F-R22K
Número da peça
CTS2F-R22K
Pacote
Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTS2F-R22K.pdf
Descrição
0.22UH AXL MOLDED SHLD INDUCTOR
Product details
1. How to order CTS2F-R22K on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTS2F-R22K price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTS2F-R22K?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTS2F-R22K.
7.How to contact us to get technical supports, such as CTS2F-R22K pin diagram, CTS2F-R22K datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Axial Axial Axial Axial Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTS2F CTS2F CTS2F CTS2F CTS2F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Molded Molded Molded Molded Molded
Material-Core - - - - -
Inductance 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH 220 nH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 1.33 A 1.33 A 1.33 A 1.33 A 1.33 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 1.98Ohm Max 1.98Ohm Max 1.98Ohm Max 1.98Ohm Max 1.98Ohm Max
Q@Freq 42 @ 25MHz 42 @ 25MHz 42 @ 25MHz 42 @ 25MHz 42 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 331MHz 331MHz 331MHz 331MHz 331MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C -55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz